Suplování:   Středa 17.1.2018

datum výpisu: 17.1.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.AV

 

div

div

div

div

div

div

div

div

div

3.AV

     

bes

           

4.AV

     

bes

           

4.IS

     

bes

           

5.AV

     

bes

           

6.AV

     

bes

           

7.AV

     

bes

           

8.AV

     

bes

           

Změny v rozvrzích tříd:

1.AV

2.hod

Vv

 

(Vv)

přesun <<

Skoupá Iva

z 6.hod

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Hr)

 

3.hod

Vv

 

(Vv)

výměna <<

Skoupá Iva

z 5.hod

 

3.hod

Č

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

4.hod

Z

 

(BI)

supluje

Čermák Michal

(Dp)

 

5.hod

Č

 

(1AV)

výměna <<

Kaderková Pavla

z 3.hod

 

5.hod

Vv

   

výměna >>

 

na 3.hod

 

6.hod

Vv

   

přesun >>

 

na 2.hod

3.AV

1.hod

Č

 

(3AV)

výměna <<

Kaderková Pavla

z 6.hod

 

1.hod

M

   

výměna >>

 

na 6.hod

 

6.hod

M

 

(3AV)

výměna <<

Hrbata Jiří

z 1.hod

 

6.hod

Č

   

výměna >>

 

na 1.hod

4.IS

1.hod

N

 

(2AV)

přesun <<

Kobelka Pavel

z 18.1. (Čt) 8.hod

 

1.hod

KnS

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

KnS

 

(5AV)

přesun <<

Kozelková Jarmila

z 1.hod

 

2.hod

SAP

   

přesun >>

 

na 18.1. (Čt) 4.hod

 

4.hod

Sys

 

(PC)

přesun <<

Tlustoš Jaromír

z 18.1. (Čt) 4.hod

 

4.hod

Č

   

odpadá

 

(An)

5.AV

2.hod

Zsv

 

(2AV)

změna

Kaderková Pavla

 

6.AV

2.hod

A

 

(8AV)

supluje

Landa Miroslav

(Bu)

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(An)

7.AV

0.hod

Hs

Hs

 

odpadá

 

(An)

 

1.hod

Č

 

(7AV)

přesun <<

Sekaninová Šárka

z 18.1. (Čt) 5.hod

 

1.hod

Hs

Hs

 

odpadá

 

(An)

 

5.hod

Bi

 

(BI)

supluje

Mrvová Irena

(Dp)

 

7.hod

M

 

(7AV)

přesun <<

Koudelková Jana

z 8.hod

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(An)

 

8.hod

M

   

přesun >>

 

na 7.hod

8.AV

1.hod

Svs

Svs

(SVU)

přesun <<

Tlustoš Jaromír

z 9.hod

 

1.hod

Bis

Bis

 

odpadá

 

(Dp)

 

2.hod

Svs

Svs

(SVU)

přesun <<

Tlustoš Jaromír

z 8.hod

 

2.hod

Bis

Bis

 

odpadá

 

(Dp)

 

8.hod

Svs

Svs

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

9.hod

Svs

Svs

 

přesun >>

 

na 1.hod

Pedagogický dohled u třídy:

2.AV, 1.- 9. hod - Dvořák Přemysl, Burdová Petra

3.AV, 3. hod - Čermák Michal

4.AV, 3. hod - Havlíček Jaroslav

4.IS, 3. hod - Tlustoš Jaromír

5.AV, 3. hod - Sekaninová Šárka

6.AV, 3. hod - Kodeš Horymír

7.AV, 3. hod - Kodešová Iva

8.AV, 3. hod - Kozelková Lucie

 

 

Suplování:   Čtvrtek 18.1.2018

datum výpisu: 17.1.2018

Změny v rozvrzích tříd:

1.AV

1.hod

Tv

Dív

(TV)

přesun <<

Kodeš Horymír

z 6.hod

 

1.hod

Tv

Chl

(TM)

přesun <<

Kobelka Pavel

z 6.hod

 

1.hod

M

   

odpadá

 

(Hr)

 

3.hod

F

 

(4AV)

přesun <<

Čermák Michal

z 19.1. (Pá) 5.hod

 

3.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

4.hod

A

A2

(AP)

přesun <<

Landa Miroslav

z 5.hod

 

4.hod

A

A1

(Hv)

přesun <<

Kodešová Iva

z 5.hod

 

4.hod

D

   

přesun >>

 

na 19.1. (Pá) 1.hod

 

5.hod

Bi

 

(CH)

přesun <<

Mrvová Irena

z 3.hod

 

5.hod

A

A2

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

5.hod

A

A1

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

Tv

Dív

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

Tv

Chl

 

přesun >>

 

na 1.hod

3.AV

3.hod

M

 

(3AV)

supluje

Kaderková Pavla

(Hr)

 

5.hod

N

Nj

(6AV)

přesun <<

Kobelka Pavel

z 7.hod

 

5.hod

R

Rj

(3AV)

přesun <<

Sekaninová Šárka

z 7.hod

 

7.hod

N

Nj

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

R

Rj

 

přesun >>

 

na 5.hod

4.IS

2.hod

A

 

(6AV)

výměna <<

Mičková Zuzana

z 19.1. (Pá) 1.hod

 

2.hod

M

   

výměna >>

 

na 19.1. (Pá) 1.hod

 

4.hod

SAP

 

(PC)

přesun <<

Plocová Alena

z 17.1. (St) 2.hod

 

4.hod

Sys

   

přesun >>

 

na 17.1. (St) 4.hod

 

5.hod

SAP

 

(PC)

přesun <<

Plocová Alena

z 17.1. (St) 3.hod

 

5.hod

Sys

   

odpadá

 

(Tl)

 

6.hod

Eko

 

(2AV)

přesun <<

Kaderková Pavla

z 7.hod

 

7.hod

Eko

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

N

   

přesun >>

 

na 17.1. (St) 1.hod

7.AV

2.hod

F

S1

(F)

výměna <<

Koudelková Jana

z 25.1. (Čt) 1.hod

 

2.hod

Ch

S2

(CH)

výměna <<

Mrvová Irena

z 25.1. (Čt) 1.hod

 

2.hod

F

S2

 

výměna >>

 

na 25.1. (Čt) 1.hod

 

2.hod

Ch

S1

 

výměna >>

 

na 25.1. (Čt) 1.hod

 

5.hod

Č

   

přesun >>

 

na 17.1. (St) 1.hod

 

7.hod

Svs

Svs

(SVU)

přesun <<

Tlustoš Jaromír

z 9.hod

 

9.hod

Svs

Svs

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

 

Suplování:   Pátek 19.1.2018

datum výpisu: 17.1.2018

Změny v rozvrzích tříd:

1.AV

1.hod

D

 

(1AV)

přesun <<

Antlová Hana

z 18.1. (Čt) 4.hod

 

1.hod

M

   

odpadá

 

(Hr)

 

5.hod

F

   

přesun >>

 

na 18.1. (Čt) 3.hod

4.IS

1.hod

M

 

(4IS)

výměna <<

Plocová Alena

z 18.1. (Čt) 2.hod

 

1.hod

A

   

výměna >>

 

na 18.1. (Čt) 2.hod

 

 

Suplování:   Pondělí 22.1.2018

datum výpisu: 17.1.2018

Změny v rozvrzích tříd:

1.AV

4.hod

Tv

Dív

(TM)

spojí

Kobelka Pavel

(Ko)

3.AV

5.hod

Tv

Chl

(TV)

spojí

Kodešová Iva

(Ko)

 

9.hod

Chp

A1

(CH)

výměna <<

Mrvová Irena

z (29.1. 8.hod)

 

9.hod

Chp

A2

 

výměna >>

 

na 29.1. 8.hod

4.AV

5.hod

Čcv

cv Č

(4AV)

přesun <<

Kaderková Pavla

z 6.hod

 

5.hod

Ov

   

přesun >>

 

na 23.1. (Út) 1.hod

 

6.hod

Čcv

cv Č

 

přesun >>

 

na 5.hod

4.IS

2.hod

Pro

 

(Vv)

výměna <<

Tlustoš Jaromír

z 26.1. (Pá) 2.hod

 

2.hod

Tv

   

výměna >>

 

na 26.1. (Pá) 2.hod

8.AV

6.hod

Tv

Chl

(TV)

spojí

Kozelková Lucie

(Ko)

 

 

Suplování:   Úterý 23.1.2018

datum výpisu: 17.1.2018

Změny v rozvrzích tříd:

1.AV

3.hod

Č

 

(2AV)

změna

Kaderková Pavla

 
 

4.hod

A

A2

(Hv)

změna

Landa Miroslav

 
 

4.hod

A

A1

(Hv)

spojí

Landa Miroslav

(Ki)

 

5.hod

Tv

Dív

(TM)

spojí

Kobelka Pavel

(Ko)

2.AV

4.hod

Tv

Dív

(TM)

spojí

Kobelka Pavel

(Ko)

3.AV

2.hod

A

A1

(Hv)

spojí

Mičková Zuzana

(Ki)

4.AV

1.hod

Ov

 

(4AV)

přesun <<

Tlustoš Jaromír

z 22.1. (Po) 5.hod

 

1.hod

F

   

odpadá

 

(Čm)

 

2.hod

Tv

Dív

(TM)

spojí

Kobelka Pavel

(Ko)

 

3.hod

A

A12

(8AV)

spojí

Mičková Zuzana

(Ki)

5.AV

3.hod

N

Nj

(5AV)

změna

Kozelková Lucie

 
 

3.hod

R

Rj

(5AV)

spojí

Kozelková Lucie

(Sk)

 

5.hod

Č

   

odpadá

 

(Se)

 

6.hod

A

A11

(5AV)

spojí

Mičková Zuzana

(Ki)

6.AV

3.hod

Č

 

(6AV)

výměna <<

Sekaninová Šárka

z 24.1. (St) 5.hod

 

3.hod

Ict

   

výměna >>

 

na 24.1. (St) 5.hod

 

6.hod

Ch

 

(CH)

přesun <<

Mrvová Irena

z 7.hod

 

7.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

Tv

   

odpadá

 

(Ko)

7.AV

2.hod

R

Rj

(2AV)

změna

Skoupá Iva

 
 

3.hod

Zsv

 

(3AV)

přesun <<

Tlustoš Jaromír

z 9.hod

 

3.hod

F

   

odpadá

 

(Jk)

 

5.hod

A

S1

(Hv)

změna

Burdová Petra

 
 

5.hod

A

S2

(Hv)

spojí

Burdová Petra

(Ki)

 

7.hod

Tv

Chl

(TV)

spojí

Kozelková Lucie

(Ko)

 

8.hod

Č

   

odpadá

 

(Se)

 

9.hod

Zsv

   

přesun >>

 

na 3.hod

8.AV

6.hod

R

R2

(8AV)

spojí

Kozelková Lucie

(Se)

 

Zpracováno v systému Bakaláři