Kotva
Gymnázium Moravská Třebová
Mapa webu
A
A
A

Sportovně turistický kurz

Vloženo: 6.10.2017 | Zobrazeno: 467x |

Ani jsme se nenadáli a opět jsme seděli ve školních lavicích. Naštěstí pro nás, septimu, školní rok začal příjemně. Jako každoročně i my jsme se vydali na sportovně turistický kurz. Mohli jsme ještě tedy na pár dní zahodit povinnosti nového školního roku za hlavu. Vydali jsme se v termínu 18. 9. - 22. 9. 2017 již do naší školou známého rekreačního střediska Relaxa, které se nachází v samotném srdci Jeseníků.

Kurz byl pro nás naplněn vskutku adrenalinovými zážitky. Nebyla to jenom vysoká lana, která si zahrávala s naší myslí a nervy, ale například také i Boj o přežití v přírodě, kde jsme bojovali hlavně proti počasí a samotnému času, army game ani bungee trampolíny samozřejmě nemohou být opomenuty. Všechny tyto aktivity a mnoho dalších, potrénovaly jak naši fyzičku, tak i mozkové závity. Ale co je nejdůležitější, dalo nám to příležitost ještě naposledy stmelit více náš kolektiv a vytvořit si krásné vzpomínky na naše středoškolská léta.

Tímto článkem neděkuje jenom má maličkost, ale i celá třída 7. AV, našim paním učitelkám, které na nás během kurzu dohlížely ostřížím zrakem a rovněž agentuře STAN za program a zážitky s ním spojené, v neposlední řadě samozřejmě také naší škole za zrealizování letošního sportovně turistického kurzu.

 

Tran Thúy An, žákyně třídy 7. AV